Rate this post

Vyberte si nové obrazy, ktoré budú dokonalým doplnkom izieb

 

Obrazy patria neodmysliteľne k dekoráciám, ktoré zdobia každú miestnosť. Máme možnosť vybrať si z nespočetného množstva motívov a štýlov. Ak by ste mali záujem o rady, ako si vybrať nový obraz, ktorý bude dokonalým doplnkom, pár vám ich ponúkneme.

Vyberte si nové obrazy

Záleží od miestnosti

 

Ak by ste si chceli kúpiť modernejšie obrazy, ako máte teraz, pri výbere si všímajte predovšetkým to, do akej miestnosti sú určené. Všetky obrazy, hlavne na e-shopoch, sú kategorizované aj podľa miestností, čo zákazníkom výrazne uľahčuje výber. Ak potrebujete nové obrazy do obývačky, jednoducho si otvoríte sekciu obrazov do obývačky. Ak ale hľadáte obrazy do kuchyne, otvoríte si sekciu obrazov do kuchyne. Jednoduché a pritom také prehľadné!

Veľkosť

 

Pri výbere nových obrazov si všímajte aj veľkosť obrazov. Vybrať si pekný obraz nie je náročné. Náročnejšie je vybrať veľkosť, ktorá vám bude vyhovovať. Do obývačky sa všeobecne odporúčajú väčšie obrazy, ideálne obrazy na plátne, ktoré krásne vyniknú. Napríklad do kuchyne, či predsiene sa odporúčajú obrazy minimálnych rozmerov. V jedálenských častiach sú obľúbené predovšetkým viacdielne obrazy z prírodnými, ideálne kuchynskými motívmi.

Vyberte si nové obrazy

A čo motívy?

 

Keď už budete mať vyfiltrované obrazy ideálnej veľkosti do konkrétnych miestností, na rad prichádza výber motívov. Vyberajte si také e-shopy, ktoré vám umožnia vybrať si motív na základe štýlu, v akom máte zariadenú miestnosť a aj na základe farieb, ktoré chcete, aby boli použité na novom obraze.

Ak by sme vám mohli poradiť, do obývačky si vyberte obrazy s 3D motívmi, ideálne na plátne. Obývačku vám tento obraz opticky predĺži a vy tak aj z malej miestnosti vyčarujete veľkú bez akýchkoľvek stavebných zásahov. Môžete si dať vyrobiť aj vlastnú fotomozaiku z vlastných fotiek, čo bude skvelá pamiatka na zážitky, ktoré ste s rodinou spoločne zažili.