Rate this post

Tipy na dámske outfity do kancelárie

 

Práca v kancelárii je pre mnohé ženy vysnená práca. Môžu si dovoliť nosiť elegantné dámske oblečenie počas celej pracovnej smeny.

Ak ale hľadáte zaujímavé tipy na dámske outfity do kancelárie, pár zaujímavých máme pre vás aj my.

Elegantné kvetované blúzky, tmavé nohavice

 

Práve v tomto sychravom období potrebujeme oživiť aspoň svoj outfit peknými vzormi. Ak pracujete v kancelárii, odporúčame kombinovať elegantné kvetované blúzky príjemného materiálu a voľnejšieho strihu s tmavými nohavicami, napríklad s tmavohnedými, čiernymi, či napríklad sivými a tmavomodrými.

Elegantné blúzky môžu mať trojštvrťový rukáv. Ak budete nosiť moderné dámske zimné bundy a kabáty, v týchto na prvý pohľad tenkých blúzkach vám nebude zima.

Tenký rolák, vesta, nohavice

 

Ak ste zimomravejšia, odporúčame kombináciu tenkého roláku, dlhej teplákovej, či huňatej vesty a obtiahnutých nohavíc, napríklad chinos nohavíc. Tenký rolák zakryje rizikovú časť tela a zároveň bude obľúbeným jesenným a zimným oblečením.

Môžete ísť pokojne a do výraznejších farieb. Napríklad taký bordový, horčicový, či škoricový rolák nie je zlý, čo poviete? Vesta, napríklad krátka huňatá, či tepláková s fazónovým golierom, vám podčiarkne tento outfit. Chinos nohavice zase oceníte v tmavej /neutrálnej farbe.

Čo sa týka šperkov, nepotrebujete žiadne výrazné šperky. Stačiť vám budú elegantné náramkové hodinky a výraznejšie náušnice.

Oversize sveter, legíny

 

Ak váš zamestnávateľ nevyžaduje pracovný dress code, môžete si dovoliť aj menej formálnejšie oblečenie. Pohodlne sa budete cítiť v oversize svetri, v legínach (lesklých). Sveter vás zohreje a zároveň vám zakryje nedokonalosti vrchnej časti tela.

Ak hľadáte vhodný outfit do kancelárie, odporúčame niektorú z týchto kombinácii. Ak ale musíte nosiť výlučne elegantné kúsky, dávajte si pod dámske kabáty elegantné dámske saká s modernými blúzkami.

Zdroj obrázka:

Autor: Drazen Zigic / Shutterstock.com