5 (100%) 1 vote

Pánske trendy kúsky, ktoré by v pánskych šatníkoch nemali chýbať

 

Väčšina pánskych šatníkov je zložená z pohodlných kvalitných kúskov oblečenia. Muži si nepotrpia na módne jednosezónne výstrelky a dobre si premyslia, čo si kúpia do svojich pánskych šatníkov.

Aké pánske trendy kúsky by v pánskych šatníkoch nemali chýbať?

Polo tričká

Klasické krátke tričká sú samozrejmosť, ale v pánskych šatníkoch by mali mať svoje miesto aj pánske polo tričká. Jedná sa skôr o elegantnejší kúsok, avšak je možné ich kombinovať aj s džínsami, či džínsovými kraťasmi.

Odporúčame mať v šatníku jednofarebné, ale aj viacfarebné s rôznymi nápismi. Viac ale využijete jednofarebné bezvzorové pánske polo tričká. Kvalitné pánske polo tričká sú nositeľné počas celého leta, ale využijete ich aj počas teplých jarných dní už k spomínaným džínsom.

Ak preferujete elegantný štýl, vynosíte ich najmä s pánskymi chinos nohavicami.

Pánske prechodné bundy

 

Na krátke tričko to ešte nie je a v mikine vám bude zima? Určite budete potrebovať prechodnú bundu.

Prechodné bundy sú ďalším pánskym trendy kúskom, ktorý v pánskych šatníkoch nesmie chýbať. Určite by vám v šatníku nemala chýbať pánska softshell bunda, ale aj pánska bomber bunda. Tieto dve moderné pánske prechodné bundy vynosíte nielen na jar, ale aj počas jesene.

Zahrejú vás v ranných hodinách, neprefúkne vás v nich a kým jedna je určená skôr k športovejším outfitom, druhá sa hodí skôr k elegantnejším.

Džínsové kraťasy

 

Využívajú sa síce len počas leta, avšak sú pánskym trendy kúskom, ktorý by v pánskych šatníkoch nemal chýbať. Sú to univerzálne nohavice, ktoré sa dajú nosiť k elegantným vrchným dielom, ale aj k ležérnym, či dokonca športovým vrchným dielom.

Svetlé džínsové kraťasy sú praktickejšie. Zvýraznia vaše opálenie a sú viac sexy ako tmavé džínsové kraťasy.

Zdroj obrázka:

 

Autor: Serghei Starus / Shutterstock.com