5 (100%) 1 vote

Pánske oblečenie, ktoré sa oplatí kupovať práve počas jesene

Práve toto sychravé obdobie nás prinútilo pretriediť si šatník a vyhodiť nenosené kúsky zo šatníkov. Keďže pretriedenie šatníka znamená uvoľnenie miesta na nové kúsky, prirodzene máme chuť oživiť si šatník novými kúskami oblečenia.

Viete ale aké pánske oblečenie sa oplatí kupovať práve počas jesene?

 

Pánske prechodné bundy

 

Vietor a dážď sú typické pre jesenné počasie. Aby sme však neochoreli a boli zároveň šik, mali by sme nosiť nepremokavé bundy. Ak plánujete do svojho pánskeho šatníka kúpiť niečo nové, rozhodne odporúčame kúpu nových pánskych prechodných búnd. Nové pánske prechodné bundy ideálne v neutrálnych farbách budú nositeľné prakticky až do prvých mrazov. Bude to nositeľný kúsok, ktorý vám neostane len tak visieť k skrini a nebude sa využívať.

Odporúčame kupovať tmavšie pánske prechodné bundy. Môžete ich nosiť k farebným pánskym mikinám, košeliam, ale aj k pánskym svetrom.

Pánske rifle

Snáď najnosenejší kúsok hneď po pánskych tričkách s krátkymi rukávmi. Ak chcete oživiť svoj pánsky šatník počas jesene, odporúčame vám kúpiť si nové pánske rifle. Oceníte skôr tmavšie pánske rifle, ale ak chcete, môžete si kúpiť aj svetlejšie pánske rifle.

Uprednostňujte pánske rifle slim fit strihu. Zvýraznia vaše vypracované nohy a budú vás príjemne hriať počas veterných jesenných dní.

Pánske tričká s dlhými rukávmi

Aj keď viacerí muži nosia aj počas jesene krátke tričká pod mikinami, v tomto ročnom období by sme pozornosť mali upriamiť hlavne na dlhé rukávy. Počas jesene sa vám oplatí kupovať pánske tričká s dlhými rukávmi. Príjemné bavlnené tričká perfektne zohrejú a v interiérových priestoroch sa v nich budete cítiť pohodlne.

Ak chcete do svojho pánskeho šatníka dokúpiť kvalitné kúsky teraz počas jesene, rozhodne sa nebojte investovať práve do nových prechodných pánskych búnd, trendy pánskych riflí, či napríklad do tričiek s dlhými rukávmi.

Zdroj obrázka:

Autor: Still AB / Shutterstock.com