5 (100%) 1 vote

Ktoré šperky budete s radosťou nosiť k jesenným dámskym outfitom?

 

Jeseň je v plnom prúde a väčšina z vás už uvažuje nad tým, aké zaujímavé kombinácie oblečenia by mohla nosiť. Najmä ženy častokrát nevedia, čo s čím skombinovať, dôsledkom čoho vznikajú trošku netradičné outfity.

 

Mnohé ženy ale nemajú problém s výberom outfitu, ale s kombinovaním oblečenia so šperkami.

Ktoré šperky budete s radosťou nosiť k jesenným dámskym outfitom?

 

Rolák, nohavice, vlnený kabát a Swarovski sety

 

Typický elegantný jesenný dámsky outfit budú nosiť ženy s obľubou. Ak aj vy rady nosíte práve túto kombináciu oblečenia, odporúčame vám skombinovať ju so Swarovski setmi. Štýlové Swarovski sety sú vhodné hlavne k elegantným kúskom oblečenia, avšak môžete ich pokojne nosiť aj k voľným blúzkam a džínsom. Skôr ich ale odporúčame k elegantnejšiemu oblečeniu.

 

Obtiahnutý teplý rolák skombinujte s nohavicami (tmavými nohavicami) a vlneným neutrálnym kabátom a máte dobrý jesenný outfit nielen do práce. K takémuto outfitu môžete obúvať členkové čižmy na podpätku, či semišové dámske čižmy nad kolená.

Swarovski sety svojou jemnosťou a určitou dávkou elegancie budú obľúbenými šperkami v šperkovniciach viacerých žien.

 

Strieborné náušnice a ležérny štýl

 

Ak preferujete skôr ležérny štýl obliekania, odporúčame vám vyťahovať zo šperkovníc moderné strieborné náušnice. Sú prakticky vhodné ku všetkému oblečeniu. Ak preferujete ležérny štýl obliekania a gro vášho šatníka tvoria dámske mikiny, čí dámske rifle, odporúčame vám nosiť hlavne strieborné náušnice. K tričkám a džínsom môžete skombinovať aj dámske prívesky. V prípade mikín a džínsov vám odporúčame hlavne nosenie strieborných náušníc.

 

Strieborné náušnice môžete kombinovať aj k dámskym svetrom a legínam. Zvýraznia vašu tvár, zjemnia ženské črty tváre a zároveň budú decentným doplnkom, ktorý nepúta neželanú pozornosť, ale perfektne dopĺňa daný outfit.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: IMG Stock Studio  / Shutterstock.com