Rate this post

Kabelky = hriešne potešenie každej ženy. Kabeliek máme v skrini veľa a stále nám nestačia. Či už patríte medzi tie, ktoré radi nakupujú alebo ste akési nákupné maniačky, či je pre Vás nakupovanie nočnou morou, taká univerzálna kabelka na každý deň by nemala chýbať žiadnej žene. Či už to bude univerzálna kabelka na každý deň, kabelka na spoločenskú udalosť, športová taška pre voľný čas, stačí si iba zvoliť farebné prevedenie a verte, že aj s jednou jedinou kabelkou dokážete urobiť veľkú parádu.

Čierne listové „clutch“  kabelky nechajte doma a v spoločnosti sa ukazujte radšej s originálnejším kúskom. Nech to nie je obyčajná kabelka, ale šperk, ktorý je nápaditý. Kamienky, zdobenie, nápisy, jednoducho niečo, čo z nej urobí vychytávku. A keď ju položíte na stôl, všetky ženské oči sa na ňu uprú len s jedinou otázkou – Odkiaľ ju má? Môžete si byť istá, že v budúcnosti na vás budú pozerať ako na tú babu, ktorá má tú skvelú kabelku.

Náš tip – Štýlové kabelky pre každú ženu

Každá zo žien túži po kabelke, ktorá by bola v šatníku akýmsi skvostom.  Značková kabelka je doplnok, ktorý vysiela do okolia signál a svedčí aj o Vašom postavení. Pomáha vytvárať celkový imidž, ale aj osobný štýl. Tvorí neodmysliteľnú súčasť ženy.

Ak chcete niečím upútať, tak počas tejto sezóny sa oplatí staviť na kabelku. Kabelka je predsa šperkom každej ženy. Toto leto musíte držať krok s módou. Vyšívané, vyšperkované, s kruhovým či iným držaním – tak presne také modely sú teraz IN. Tak sa pokúste s nimi držať krok a v dave zažiarite.

Chcete byť trendy aj na pláži?

Keď sa povie kúpalisko alebo pláž, tak by ste mali vedieť, že trendom tohto leta je žltá a najväčšími vychytávkami sú priehľadné materiály.  Do plážovej kabelky sa zmestí fľaša, opaľovací krém, hrebeň, zrkadielko, časopis na čítanie, kniha, osuška, či uterák na tvár a samozrejme, nesmie sa zabudnúť ani na plavky. Veď na dovolenke nemáte len jedny plavky, ale v taške sa budú ukrývať ďalšie. Tak si oddýchnite a zrelaxujte.

Je nejaká kabelka, po ktorej túžite? Zanechajte nám komentár!