5 (100%) 1 vote

Dajte zbohom otravnému hmyzu v interiéri

 

Leto je síce veľmi ďaleko, no pripraviť sa naň môžete už teraz. Ak vám v lete robí problémy otravný hmyz a chcete si užiť príjemné letné dni bez štípancov a naháňaním hmyzu po izbách, odporúčame vám kúpu kvalitných sietí proti hmyzu.

Siete proti hmyzu

 

Otravného hmyzu sa dokážete zbaviť aj s pomocou kvalitných sietí proti hmyzu. Vysúvateľné siete proti hmyzu na okenné rámy zabránia hmyzu, aby sa vám dostal do interiéru. Poviete si, veď vám môže vletieť cez dvere. Ak si ale nainštalujete kvalitné siete proti hmyzu aj na dvere, je väčšia šanca, že si užijete príjemné chvíle bez lietajúceho hmyzu.

Dajte zbohom otravnému hmyzu v interiéri

Veľký výber sietí proti hmyzu

Odporúčame vám kúpu kvalitných sietí už teraz. V ponuke nájdete nielen okenné a dverové siete proti hmyzu, ale aj siete pre strešné okná, posuvné sieťové dvere, rolovacie okenné siete proti hmyzu, sieťové dvere na pánty a dverové rolovacie siete. Vybrať si máte z čoho, čiže obavy, že vás v lete bude otravovať hmyz, mať rozhodne nemusíte.

Dajte zbohom otravnému hmyzu v interiéri

Ochrana aj pred ázijskými lienkami

Siete proti hmyzu sú dobrou pomôckou nielen v rodinných domoch, ale aj v panelákoch. Umožnia vám vetrať akokoľvek dlho budete potrebovať, a to bez toho, aby ste sa museli báť, že vám do interiéru vletí otravný hmyz. Navyše teraz, kedy sa u nás premnožili ázijské lienky, siete proti hmyzu jednoznačne využijete. Tieto lienky sa radi sťahujú do interiérov a zimu prežívajú v rámoch okien, či v akýchkoľvek „bezpečných“ škárach, kde ich nič neobťažuje. Nájdete ich na svetlých parapetách, kde sa radi vyhrievajú na slniečku, ale aj na vonkajšej fasáde.

Vyberte si dobré siete proti hmyzu a rozlúčte sa so štípancami. Dajte raz a navždy zbohom otravnému hmyzu, ktorého je každý rok viac než dosť. Ich inštaláciu zvládnete sami bez akýchkoľvek návodov.