5 (100%) 1 vote

Aby ste sa vo svojom oblečení cítili naozaj dobre, nestačí mať len veci z kvalitných látok. Dôležité je, aby bolo o obsah vášho šatníka dobre postarané a vaše veci vydržali ako nové čo najdlhšie. A na to potrebujete kvalitnú práčku a sušičku.

Nenechajte sa odradiť vyššou obstarávacou cenou, za tú kvalitu to rozhodne stojí

Kvalita domácich spotrebičov je niečo, čo množstvo ľudí často márne hľadá. Väčšinou je však problém v tom, že sa nechajú zlákať nízkymi cenami menej kvalitných výrobkov. Ak chcete, aby vám spotrebiče vydržali dlhé roky a v prípade pračiek a sušičiek zároveň nepoškodzovali vaše obľúbené oblečenie, vyberajte výlučne zo značiek, ktoré vám vedia ponúknuť špičkové výrobky. A  musíte si niečo priplatiť. Ale z dlhodobého hľadiska môžete dokonca ušetriť.

Medzi takéto značky patrí aj nemecký výrobca Miele. Aj napriek tomu, že ich práčky začínajú na cenách zhruba 700€, rozhodne sa vám investované peniaze vrátia v podobe dokonale vypranej bielizne, nech už ide o bielizeň z akéhokoľvek materiálu. Okrem toho každá Miele práčka spĺňa minimálne energetický štandard A++.

Technológie, ktoré inde nenájdete

Rovnakú kvalitu môžete očakávať aj pri kúpe prémiovej sušičky Miele. Spolu s práčkou vytvoria dokonalé spojenie pre naozaj kvalitne oprané a usušené prádlo. V Miele si totižto pri každom ich výrobku dávajú záležať na kvalite použitých dielov a naviac to celé „zabalia“ do unikátneho luxusného dizajnu.

Okrem toho v spotrebičoch Miele nájdete množstvo rôznych „vychytávok“. Napríklad ich práčky sa môžu pochváliť automatickým dávkovaním tekutých pracích prostriedkov vďaka revolučnému 2 fázovému systému TwinDos. Sušičky sa zase môžu pýšiť napríklad technológiou EcoDry, vďaka ktorej dosahujú konštantne nízku spotrebu a krátke časy sušenia.

Zdroj obrázka:

Autor: ImageFlow / Shutterstock.com