5 (100%) 1 vote

Rekonštrukcia, či zariaďovanie vlastnej domácnosti býva relatívne dlhý proces, ktorý je často aj náročný, obzvlášť ak si väčšinu vecí robíte svojpomocne. Pocit zadosťučinenia, keď je všetko hotové a môžete sa sťahovať, je však neopísateľný. Hlavne ak vám rekonštrukcia a následné zariaďovanie naozaj vyšlo a podarilo sa vám vytvoriť štýlovo vyzerajúci interiér.

Okrem samotného moderného návrhu aj včas odhalíte prípadné nedostatky

Čo však robiť v prípade, keď interiérový dizajn nie je vašou silnou stránkou? A aj napriek tomu chcete mať štýlovo zariadenú domácnosť ako z magazínu o bývaní? Jednoducho zverte interiérový dizajn odborníkom a nechajte si vypracovať návrh luxusného interiéru.

Budete tak mať istotu, že o dizajn vášho interiéru sa postarajú odborníci, ktorí majú aktuálne trendy v malíčku a zároveň im nie je cudzie estetické cítenie. Vypracovanie návrhu interiéru pred jeho samotnou realizáciou skrýva však jednu skrytú výhodu. Ak sa v návrhu prejavia nejaké nedostatky alebo niečo nebude ladiť presne podľa vašich predstáv, jednoducho návrh upravíte. To je podstatne jednoduchšie ako riešiť takéto veci priamo „na mieste“.

Máte dostatok priestoru v kuchyni? Tak nechajte v jej strede vyrásť moderný ostrovček

V súčasnosti sa veľký dôraz kladie hlavne na dizajn kuchyne. Predsa len je táto miestnosť akýmsi srdcom domova a centrom rodinného života a tak niet divu, že sa v nej chceme cítiť čo najlepšie. Zároveň je momentálne populárne prepájať kuchyne a obývačky a tak je kuchyňa ešte viac „na očiach“.

Ak chcete docieliť moderný a luxusný vzhľad vašej novej kuchyne a nemáte núdzu o priestor, inšpirujte sa riešením v podobe kuchýň s ostrovčekom. Okrem moderného vzhľadu, ktorý navodí pocit luxusu a veľkorysého priestoru, majú kuchyne s ostrovčekom aj oveľa praktickejšie výhody.

Aké? No predsa všetok ten priestor, ktorý vám ostrovček poskytne. Získate dodatočný úložný priestor, rozšírite miesto na prípravu jedál a ak je na ostrovčeku miesto, môžete ho využívať aj namiesto jedálenského stola.

Zdroj obrázka:

Autor: Breadmaker / Shutterstock.com