5 (100%) 1 vote

Ako kombinovať oblečenie zo zimného dámskeho šatníka?

 

Zima je v plnom prúde a jar ešte ďaleko, preto v našom šatníku jasne dominujú práve zimné kúsky. Ak už neviete, ako kombinovať oblečenie zo svojho zimného dámskeho šatníka, poradíme vám. Vyzerajte aj po zvyšok zimy vkusne, elegantne a cíťte sa vždy maximálne pohodlne.

 

Teplé bundy, topy z jemnej svetroviny a legíny

 

Veľmi trendy pohodlný outfit, v ktorom vás ani veľká zima nezaskočí. Odporúčame vám zo šatníka vyberať teplé bundy, pod ktoré si budete môcť obliecť aj top z jemnej svetroviny, ktorý skombinujete so zateplenými legínami. Teplé bundy zahrejú rizikové partie, zvýraznia zimný outfit a hlavne ochránia vás pred nepriaznivým počasím. Top z jemnej pleteniny je hrejivý a vo vykúrenom interiéri vám poskytne maximálne pohodlie. Je elegantný, štýlový a nebudete sa v ňom potiť. Čo sa týka legín, uprednostňujte zateplené legíny v imitácii kože v čiernej, či škoricovej farbe. Práve tieto farby sú teraz veľmi obľúbené.

 

Oversize svetre, bavlnené topy, dámske nohavice a dámsky kabát

 

Ak máte vo vašom šatníku oversize svetre, odporúčame vám kombinovať ich s bavlnenými topmi, dámskymi nohavicami a dámskym kabátom. Oversize farebný sveter je pekný zimný kúsok a bavlnený top neutrálnej farby vám vytvorí spodnú ochrannú vrstvu tých najrizikovejších partií.

K týmto vrchným vrstvám môžete skombinovať kvalitné dámske nohavice, ktoré vám poskytnú v tomto zimnom období komfort. Ako vrchnú vrstvu môžete nosiť vlnený dámsky kabát, napríklad oversize dámsky kabát.

 

Ako kombinovať oblečenie zo zimného dámskeho šatníka? Odporúčame vám kombinovať farebne neutrálne kúsky s výraznejšími farebnými. Keďže je zima, práve farby sú vítané a nesmiete sa ich vzdávať. Uvidíte, že vám zdvihnú náladu a budete sa cítiť omnoho lepšie, ako keby ste mali na sebe len čisto farebne neutrálny outfit.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Dean Drobot  / Shutterstock.com