5 (100%) 1 vote

Aké šperky si dávať k elegantnému oblečeniu?

 

Elegantné oblečenie ženy považujú za typické ženské oblečenie. Zvýrazňuje pekné ženské krivky, priťahuje pohľady mužov a hlavne robí aj z obyčajnej ženy sexy zvodkyňu.

Ak preferujete elegantné oblečenie, mali by ste si k nemu dôkladnejšie vyberať a kombinovať šperky. Aké šperky si ale dávať k elegantnému oblečeniu?

Zlaté prívesky k elegantným rolákom

 

Roláky zakryjú výstrih, ale v tomto sychravom období perfektne hrejú a chránia rizikový krk. Aké šperky si ale dávať k rolákom? Odporúčame nádherné zlaté prívesky. V týchto príveskoch sú osadené buď zirkóny, alebo brilianty. Záleží od toho, ktorý zlatý prívesok si vyberiete.

Tieto šperky sú priam stvorené k elegantným kúskom. Sú jemné, ale zároveň pútajú veľa pozornosti, čím výrazne skrášlia daný elegantný outfit. Kvalitné zlaté prívesky z kvalitného zlata sú nadčasové a vydržia vám veľa rokov. Môžu ich nosiť mladé ženy, ale aj zrelšie ženy.

Visiace náušnice

 

Dominantný prvok a zároveň dokonale prepracovaný šperk – aj takto by sme mohli charakterizovať visiace náušnice. Jediný šperk, ktorý nosíme vždy pri každej príležitosti, je svadobný prsteň. Pekné svadobné prstene sa dajú kombinovať so všetkými ostatnými šperkami, aj s visiacimi náušnicami.

Ak neviete, aké šperky si dávať k elegantnému oblečeniu, vyťahujte zo šperkovnice visiace náušnice.

Visiace náušnice zvýraznia outfit, v ktorom dominuje sveter, ale aj dámske saká. Ak rady nosievate práve dámske saká, ale aj teraz počas jesene svetre, kombinujte k nim pekné visiace náušnice.

Elegantné oblečenie pasuje každej žene bez výnimky. Netreba ísť len do neutrálnych farieb, ale občas treba vyberať aj farebnejšie elegantné kúsky. Najmä teraz počas jesene a zimy pekne ukáže farebnejší outfit.

Okrem zlatých príveskov a visiacich náušníc môžete pozrieť napríklad aj náušnice z chirurgickej ocele, či napríklad jemné perlové náušnice. Sú to dva typy náušníc, ktoré sú nositeľné aj k ležérnejším outfitom, ale môžete ich dávať aj k šatám, sukniam, či dámskym sakám.

Zdroj obrázka:

Autor: Majdanski / Shutterstock.com