5 (100%) 1 vote

Aké praktické darčeky vyberať pre svojho partnera?

 

Každá žena pozná svojho partnera a vie, čo potrebuje. Niekedy aj napriek tomu jej dochádzajú nápady a ak sa blíži nejaký sviatok, nevedia aký darček pre svojho partnera kúpiť.

Aké praktické darčeky by ste mali vyberať pre svojho partnera?

 

Pánske tričká

 

Pánske tričká sú najpraktickejším darčekom. Tých nikdy nie je dosť. Muži ocenia nielen vzorované, ale aj klasické jednofarebné pánske tričká. Ako jeho partnerka určite poznáte veľkosť, ktorú nosí a aj farby, ktoré preferuje.

 

Vyberte si z ponuky nových pánskych tričiek v skvelých cenách to, ktorým obdarujete svojho milovaného. Dávajte si pozor na strih a samozrejme aj na materiál. Vždy je lepšie uprednostňovať kvalitnejšie bavlnené tričká.

 

Pánska peňaženka

 

Súčasť „povinnej výbavy“, ktorú má muž neustále pri sebe, preto sa aj veľmi rýchlo opotrebováva. Ak má váš partner opotrebovanú pánsku peňaženku, kúpte mu novú pánsku peňaženku v kvalitnom koženom prevedení. Pánske peňaženky charakterizuje minimalistický vzhľad, kvalitné zapínanie a dostatok priestoru na rôzne doklady, ktoré potrebujeme mať neustále pri sebe.

Odporúčame vyberať klasické hnedé, čierne, či napríklad sivé pánske peňaženky. Vždy pozerajte na kvalitu šitia koženej peňaženky.

 

Kozmetiku na holenie/ úpravu brady

 

Okrem pánskych tričiek a pánskej peňaženky môžete pre svojho partnera vyberať kozmetiku na holenie, či úpravu brady. To bude záležať od toho, či si váš partner bradu pestuje, alebo si ju pravidelne holí. Odporúčame vyberať bio kozmetiku, ktorý nedráždi pokožku a v prípade brady odporúčame kúpiť bio olejčeky, ktoré zjemňujú fúzy.

 

Práve tieto troje tipy sú najodporúčanejšími darčekmi pre mužov. Sú to darčeky, ktoré sú využiteľné a nie sú zbytočnými chytačmi prachu. Vždy pri každej príležitosti by sme sa mali snažiť kupovať práve také darčeky, ktoré sú využiteľné, ktoré potrebujú a budú ich využívať.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: fizkes  / Shutterstock.com